SZKOLENIE KONSERWATORÓW SYSTEMÓW DETEKCJI GAZÓW NIEBEZPIECZNYCH

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników pod względem teoretycznym i praktycznym do badania i konserwacji systemów detekcji gazów niebezpiecznych.

W trakcie szkolenia przedstawiane są regulacje prawne w zakresie doboru detektorów gazów oraz ich stosowania, wpływ poszczególnych gazów na człowieka, a także rodzaje i opis działania sensorów detektorów gazów niebezpiecznych.

Omawiany jest także sposób przeprowadzania kontroli i konserwacji poszczególnych systemów, wzorcowanie sensorów czy pojawiające się problemy.

Szkolenie skierowane jest m.in. do kadry technicznej w zakładach pracy, w których występują gazy toksyczne i wybuchowe, menedżerów odpowiedzialnych za kwestie ochrony i bezpieczeństwa pracowników ww. zakładach, osób pracujących w miejscach występowania gazów niebezpiecznych, a także osób, które są zainteresowane poszerzeniem wiedzy w zakresie systemów detekcji gazów niebezpiecznych.

Kurs prowadzony jest przez doświadczonego wykładowcę, z wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Uczestnicy szkolenia otrzymują imienne, bezterminowe zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia w zakresie czynności związanych z przeglądami i konserwacją systemów detekcji gazów niebezpiecznych.

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie. Aby wziąć udział w szkoleniu należy dokonać przedpłaty.

Надіслати повідомлення

Залиште нам свої дані,

ми з вами зв'яжемося.

Згода на обробку персональних даних

uk