Szkolenie w zakresie przeglądów, konserwacji i montażu zestawów pompowych

Celem szkolenia jest zdobycie odpowiedniego zakresu wiadomości niezbędnych do profesjonalnej obsługi systemów podnoszenia ciśnienia wody

W trakcie szkolenia poruszane są takie zagadnienia jak dobranie typu aparatury do podnoszenia ciśnienia w zależności od lokalizacji i przeznaczenia, podstawowe zasady montażu zestawów pompowych, ich eksploatacja oraz konserwacja czy opis podstaw sterowania układem.

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się konserwacją i nadzorem działania urządzeń do podnoszenia ciśnienia w instalacjach przeciwpożarowych i socjalno-bytowych, a także zajmujących się wykonywaniem pomiarów oraz dokonywaniem przeglądów stanu technicznego urządzeń. Zapraszamy do udziału także osoby, które są zainteresowane nabyciem praktycznej wiedzy i kwalifikacji w tym zakresie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Uczestnicy szkolenia uzyskują imienne, bezterminowe zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia w zakresie montażu, eksploatacji, konserwacji oraz serwisowania zestawów pompowych.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie, a następnie dokonanie przedpłaty.

Kontakt

Zostaw nam swoje dane,

skontaktujemy się z Tobą.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych