Szkolenie konserwatorów hydrantów – E-learning

Szkolenie E-learning konserwatorów hydrantów

Dla osób, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu dla konserwatorów hydrantów, ale nie mogą skorzystać z terminu szkolenia stacjonarnego, przygotowliśmy ofertę specjalną.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu w formie E-learning!

Wśród zalet takiego rozwiązania jest m.in.:

  • wygoda – nauka bez wychodzenia z domu, gdziekolwiek chcesz
  • wystarczy telefon, tablet lub komputer
  • Ty decydujesz, ile czasu poświęcasz na zapoznanie się z poszczególnymi zagadnieniami
  • zakres tematyczny szkolenia jest taki sam, jak w przypadku formy stacjonarnej
  • egzamin przeprowadzany jest w formie sympatycznej rozmowy telefonicznej z naszym Wykładowcą
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wyślemy do Ciebie niezwłocznie po zdanym egzaminie

Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na temat zasad prawidłowego wykonywania przeglądów i konserwacji hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych.

W materiałach szkoleniowych omówione są wymagania prawne oraz wiedza techniczna w zakresie prowadzenia konserwacji urządzeń i instalacji ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się konserwacją instalacji hydrantowych i węży, ale także zainteresowanych zdobyciem niezbędnej wiedzy w tym zakresie oraz poszerzeniem własnych kwalifikacji.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej oraz dokonać przedpłaty.

Po zaksięgowaniu wpłaty udostępniamy materiały szkoleniowe dotyczące badania i konserwacji hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych, a uczestnik ma aż pół roku na przyswojenie wiedzy.

W uzgodnionym przez obie strony terminie nasz szkoleniowiec kontaktuje się w celu przeprowadzenia egzaminu, a następnie dopinamy szczegóły dotyczące zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Kontakt

Zostaw nam swoje dane,

skontaktujemy się z Tobą.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych