Kurs konserwatorów drzwi i zamknięć ppoż.

Celem kursu jest doskonalenie wiedzy z zakresu doboru, montażu i konserwacji drzwi lub innych zamknięć przeciwpożarowych w obiektach budowlanych.

Podczas szkolenia zaprezentowane są wymagania prawne i wiedza techniczna wynikająca z dokumentów prawnych w zakresie ochrony ppoż. drzwi i innych zamknięć przeciwpożarowych.

Szkolenie skierowane jest do instalatorów i konserwatorów drzwi przeciwpożarowych oraz osób zamawiających przedmiotowy sprzęt z jednostek ochrony przeciwpożarowej, a także zainteresowanych nabyciem przygotowania w tym zakresie.

Wykładowca posiada uprawnienia Inspektora ochrony przeciwpożarowej, który od wielu lat przeprowadza szkolenia w tym zakresie.

Uczestnicy kursu otrzymują imienny certyfikat kwalifikacji potwierdzający ukończenie szkolenia w zakresie ochrony ppoż. drzwi i innych zamknięć przeciwpożarowych, a także opracowane materiały szkoleniowe.

Celem zapisania się na szkolenie prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie oraz dokonanie przedpłaty.

Kurs dostępne również w formie kursu on-line.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane,

skontaktujemy się z Tobą.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

pl_PL